Your search results

Shitet /Jepet me qera kapanon

€ 900,000
Rruga Vorë - Fushë Krujë, Shargë, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥Shitet /Jepet me qera kapanon💥

📍 Fushe Preze

📝Organizohet ne 3 Kate

📐Me nje siperfaqe totale 2520 m2 dhe siperfaqe e truallit 3000m2

👉Kati I pare 980 m2

👉Kati I dyte 530 m2

👉Kati I trete 1010m2

🏷Cmimi per shitje 900 000 eur

🏷Cmimi per qera

👉Kati 1me sip 500m2 1000 eur

👉 Kati 2 me sip 500m2 800 eur

👉Kati 3 me sip 1000m2 1000 eur

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Të dhënat

Property Id : 30722
Çmimi: € 900,000
Property Size: 3,000 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi