Your search results

SHITET SUPER VILE TE REZIDENCA PRIMAVERA, GJIRI I LALEZIT

€ 600
Favorite

Përshkrimi

REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit

SHITET VILA
Siperfaqja e ndertimit 280 m2
Siperfaqja e truallit 650 m2

Pozicionuar ne vijen e pare me bregun e detit, ne rezidencen Primavera, restort turistik ne bregdetin Adriatik.

Ofron privatesi, me sistem kamerash, parkime private, standarte te larta ndertimi, plazh privat 100 m larg VILES dhe ekip shume i mire per menaxhimin e resortit qe punon gjate gjithe vitit jo vetem ne sezon.

-Totalisht e mobiluar

CMIMI 600.000 EURO

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30492
Çmimi: € 600

Veçori dhe Komoditete

Similar Listings

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 TE SQUARE...

€ 550
Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon Mobilim i ri dhe i paban ...
Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon Mobi ...
€ 550

Shitet apartament 2+1+verande 171,4 m2 ne qe...

€ 320,000
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaq ...
€ 320,000

Shitet apartament me siperfaqe 171,4 m2 ne q...

Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaq ...

Compare Listings