Your search results

SHITET TOKE ARE NE PEZE

€ 100,000
Favorite

Përshkrimi

Shitet toke ne peze shume afer rruges kryesore 4 dylym.
CMIMI 100,000 EURO
Per me shume kontaktoni
00355685210007

Të dhënat e Pronës

Id: 30401
Çmimi: € 100,000

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Me hipoteke

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Truall

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Size2,000 m2
2,000 m2
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore. Per me sh ...
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga ...
€ 200
Truall

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Size5,000 m2
5,000 m2
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim .Per me shume informa ...
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim . ...
€ 200
Truall

TOKE ARE PER SHITJE , PRUSH.

€ 112,000
Shitet toke are  ne Prush , prane magazinave te Cash&Carry. Siperfaqja totale eshte 1600m2. Ideale per magazina , ka ...
Shitet toke are  ne Prush , prane magazinave te Cash&Carry. Siperfaqja totale eshte 1600m2. Idea ...
€ 112,000

Compare Listings

Erjon Caushi