Your search results

SHITET TOKE NE BORSH

€ 90
Borsh, Vlore,
Favorite

Përshkrimi

Shitet toke truall me siperfaqe 2000 m2.

Pozicioni gjeografik shume i pershtatshem per biznese te ndryshme
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vjen me nje cmim per 90 euro/m2.

Per më shumë informacion  na kontaktoni

+355699957675

 

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30369
Çmimi: € 90
Sipërfaqja: 2,000 m2

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi