Your search results

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Mjulle, Bathore,
Favorite

Përshkrimi

Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore.

E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30453
Çmimi: € 200
Sipërfaqja: 2,000 m2

Veçori dhe Komoditete

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Compare Listings

Sonila Krasniqi