Your search results

Shitet truall + godine 3 kateshe, në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5

€ 2,000,000
Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Vlashaj, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💫Shitet truall + godine 3 kateshe💫

📍Në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5,

👉Me dokumentation të rregullt.
👉 Trualli ka siperfaqe 3400 m2, nga te cilat njolla e ndërtimit është 1200 m2.
👉Godina është 3 kate (3600 m2 në total) dhe është konstruksion me kolona.
👉Ofron akses te menjehershëm me rrugën dytesore.
👉Godina ka ashensor industrial.

🏷Cmimi 2,000,000€

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Të dhënat

Property Id : 30825
Çmimi: € 2,000,000
Property Size: 3,400 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi