Your search results

SHITET VILE 2 KATESHE NE PIQERAS, LUKOVE

€ 185,000
Piqeras, Himare
Favorite

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare.
Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore qe lidh Rivieren me Saranden, dhe eshte e pozicionuar ne nje kend qe ofron pamjen e mrekullueshme te detit dhe malit perreth.
Siperfaqja totale e truallit eshte 1000 m2, prej te cilave 150 m2 eshte njolla e nderteses (pa veranden dhe pa siperfaqen e ballkonit).
Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Kati i dyte ka gjithashtu nje sallon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
E gjithe vila eshte e investuar dhe e mirembajtur.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30426
Çmimi: € 185,000
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 3

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ballkon
Jug
Jug-Perendim
Kopesht
Lindje
Oxhak me dru>Oxhak
Perendim
Sistem Alarmi
Sistem Survejimi
Verande

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size300 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
300 m2
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e tret ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndo ...
€ 570,000
Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Dhoma Gjumi2
2 Dhoma Gjumi
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e dyte ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Poziciono ...
€ 185,000

Compare Listings

Fatmir Caushi