Your search results

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR. 4

€ 310,000
Rruga Myslym Keta, prane Komisariatit te Policise Nr. 4Tirane,
Favorite

Përshkrimi

Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta.

Siperfaqja e nderteses eshte 145 m2 nga  totali i siperfaqes se truallit prej 250 m2.

Vila eshte e investuar se fundmi dhe e organizuar ne 5 apartamente 1+1 dhe nje apartament 2+1, te gjitha me hyrje (vetem) nepermjet shkalleve te jashtme. Apartamentet kane nje siperfaqe (60-70 m2) te mire organizuar dhe mobilim te plote dhe komod per secilin prej tyre.

Kjo vile eshte nje mundesi shume e mire investimi per kthimin vjetor qe gjeneron totali i qerase se apartamenteve te viles.

Ne afersi me zonen mjat te populluar dhe facilitetet perreth, apartamentet jane ne cdo kohe te dhena me qira gje qe e ben te shfrytezueshme me se miri te gjithe hapesiren e viles.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

 

 

Të dhënat

Property Id : 29575
Çmimi: € 310,000
Year Built: 2012

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ballkon
Frigorifer
Jug
Jug-Perendim
Kopesht
Lindje
Me hipoteke
Mobiluar
Perendim
Sistem Survejimi
Veri-Lindje

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings