Your search results

Shitet vile dy kateshe ose jepet me qera, Ali Demi

€ 285,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💫Shitet vile dy kateshe ose jepet me qera💫

📍Ali Demi

🏡Kati I: 3+1+1 tualete
Kati lI: 4 dhoma + 2 tualete.

📐Siperfaqe trualli, 500 M2, siperfaqe ndertimi 229m², oborr per parkim makine.

📝 E izoluar me termoizolues. Uje dhe drita 24h. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Me prespektive per kate te trete. Mundesi per vile tjeter.

🏷Cmimi per shitje: 285.000€
🏷Cmimi per qera: 1200€ te dyja katet

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31297
Çmimi: € 285,000
Property Size: 229 m2
Property Lot Size: 229 m2
Dhoma Gjumi: 7

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate