Your search results

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHERMI

€ 570,000
Palase, Dhermi,
Favorite

Përshkrimi

Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase.

Vila ndodhet ne vijen e trete te Resortit, me siperfaqe ndertimi 160 m² dhe siperfaqe trualli 300 m²

Organizimi:
Kati 0: Nje sallon i bollshem, ambjent gatimi, nje tualet, nje lavanderi.
Kati 1 : Dy dhoma gjumi , njera nga te cilat ka dalje ne nje nga oborret e viles, nje tualet dhe dy veranda

Çmimi 570,000 Euro

Per me shume info ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 29636
Çmimi: € 570,000
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ballkon
Mobiluar
Parkim

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings