Your search results

TOKE ARE PER SHITJE , PRUSH.

€ 112,000
Prush
Favorite

Përshkrimi

Shitet toke are  ne Prush , prane magazinave te Cash&Carry.

Siperfaqja totale eshte 1600m2.

Ideale per magazina , kapanone , etj.

Disponon domuentacion te rregullt hipoketor.

Cmimi 70euro/ m2.

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

+355685210007.

Të dhënat e Pronës

Id: 30402
Çmimi: € 112,000

Veçori dhe Komoditete

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Truall

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Size2,000 m2
2,000 m2
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore. Per me sh ...
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga ...
€ 200
Truall

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Size5,000 m2
5,000 m2
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim .Per me shume informa ...
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim . ...
€ 200
Truall

SHITET TOKE ARE NE PEZE

€ 100,000
Shitet toke ne peze shume afer rruges kryesore 4 dylym. CMIMI 100,000 EURO Per me shume kontaktoni 00355685210007
Shitet toke ne peze shume afer rruges kryesore 4 dylym. CMIMI 100,000 EURO Per me shume kontaktoni 0 ...
€ 100,000

Compare Listings

Erjon Caushi