Your search results

TOKE NE SHITJE, NE MJULL-BATHORE.

Mjull-Bathore
Favorite

Përshkrimi

Shitet Toke 1000 m2 ne Mjull-Bathore, prane TEG !
Toka ka nje siperfaqe totale 1000 m2 dhe eshte i pershtatshem per ndertim vilash.
Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te pershtatshme per nje jetese komode.

Cmimi i shitjes eshte 1200 euro/m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione mos hezitoni te me kontaktoni!

Të dhënat

Property Id : 29554

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp

Te ngjashme

Truall
Truall
€ 400,000

Shitet/ jepet toke me qera

8,536 m2
Translate »

Compare Listings