Your search results

TOKE NE SHITJE, NE MJULL-BATHORE.

Mjull-Bathore
Favorite

Përshkrimi

Shitet Toke 1000 m2 ne Mjull-Bathore, prane TEG !
Toka ka nje siperfaqe totale 1000 m2 dhe eshte i pershtatshem per ndertim vilash.
Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te pershtatshme per nje jetese komode.

Cmimi i shitjes eshte 1200 euro/m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione mos hezitoni te me kontaktoni!

Të dhënat e Pronës

Id: 30397
Sipërfaqja: 1,000 m2

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Truall

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Size2,000 m2
2,000 m2
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore. Per me sh ...
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga ...
€ 200
Truall

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Size5,000 m2
5,000 m2
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim .Per me shume informa ...
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim . ...
€ 200
Truall

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 30,000
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 euro /m2. Disponon dok ...
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 eu ...
€ 30,000

Compare Listings

Fatmir Caushi