Your search results

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 604,500
Prush,
Favorite

Përshkrimi

Shitet toke ne Prush.

Siperfaqe totale prej 9300m2.

Ideale per magazina , kapanone  etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 65 euro/m2.

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

+355685210007.

 

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30407
Çmimi: € 604,500

Veçori dhe Komoditete

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Truall

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 30,000
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 euro /m2. Disponon dok ...
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 eu ...
€ 30,000

Compare Listings

Erjon Caushi