Your search results

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Rruga e Ullishtes,
Favorite

Përshkrimi

Toke per shitje tek rruga Ullishtes.

Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2.

I pershtatshem per ndertim

.Per me shume informacion iu lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30454
Çmimi: € 200
Sipërfaqja: 5,000 m2

Veçori dhe Komoditete

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Compare Listings

Sonila Krasniqi