Your search results

VILE 2 KATESHE NE SHITJE REZIDENCA PRIMAVERA,LIQENI I THATE

€ 520,000
rruga Mustafa Xhabrahimi,Tirane
Favorite

Përshkrimi

VILË INDIVIDUALE NE SHITJE POZICIONUAR NE NJE NGA REZIDENCAT ME TE REJA PRANE TEG

Organizimi:
Kati-1 organizohet nga nje ambient open space, nje dhome gjumi, lavanderi dhe tualet
Kati 1 organizohet nga sallon ndenje spacioz,me guzhinen e vecuar dhe nje tualet
Kati 2 organizohet nga dhoma matrimoniale me garderobe te vecuar,dhoma femijeve dhe nje tualet

Akses i menjehershem ne Teg me vendndodhje unike, qe te jep mundesine te jetosh larg qytetit dhe afer tij
Punime me standarta te larta dhe cilesore
Oborr privat me hapesire parkimi
Komunitet i perzgjedhur banoresh
Rezidence e rrethuar, siguri maksimale ne survejim 24/7

Per informacione te metejshme mos hezitoni te me kontaktoni
069 644 8584

Të dhënat

Property Id : 30411
Çmimi: € 520,000
Property Size: 225 m2
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
Year Built: 2022

Grejs Nasufi

Office Coordinator
Member of: Star Real Estate

Grejs Nasufi

Office Coordinator

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Grejs Nasufi