Your search results

VILE 2-KATSHE NE SHITJE, NE BABRRU

€ 130,000
Babrru,
Favorite

Përshkrimi

Vile 2-katshe ne shitje, ne Babrru.

Vila ka siperfaqe banimi prej 159.2 m2, dhe siperfaqe totale te tokes 325 m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te madhe se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Kati i dyte organiohet ne tre dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.
Vila shitet e mobiluar si ne foto.

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !

+355674881216

Të dhënat e Pronës

Id: 30399
Çmimi: € 130,000
Sipërfaqja: 159 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 3

Veçori dhe Komoditete

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Compare Listings

Sonila Krasniqi