Your search results

VILE ME QIRA NE REZIDENCEN "WHITE HOUSES" TEG

€ 2,500
Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania,
Favorite

Përshkrimi

VILE ME QIRA NE RESIDENCEN “WHITE HOUSES”

White Houses Residence eshte nje nga rezidencat me elitare ne Kryeqytet, ne nje nder zonat me te preferuara te periferise.

Lunder, shume prane TEG.

Vila eshte 3 kateshe, dhe jepet e mobiluar.

Veçori te prones:

Oborr i gjelberuar
Garazh
Verande
Kater dhoma gjumi
Tre tualete

Çmimi 2500 euro

Per me shume informacion me kontaktoni

Të dhënat

Property Id : 30441
Çmimi: € 2,500
Property Size: 335 m2
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 3
Year Built: 2021

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi