Your search results

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
White Houses, prane Teg
Favorite

Përshkrimi

VILE ME QIRA
White Houses, prane TEG.

Siperfaqja totale eshte 250 m2.

Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht e mobiluar.
Kati 0 : Eshte i oganizuar ne nje sallon te bollshem me vetrat xhami dhe verande , oxhak funksional.
Ambienti i ngrenies bashke me kuzhine e vecuar si dhe nje tualet.
Kati 1: Dy Dhoma gjumi, dhome me dy krevate teke, dhome me krevat dopio dhe tualet i perbashket.
Kati 2: Ndodhet dhoma master, me garderoben dhe tualetin e madh.

kati -1: Vjen openspace i cili mund te perdoret per palester apo vend argetimi, dhoma teknike, dhome lavanderi dhe tualet.

Oborri rreth e rrotull objektit ka gjithashtu nje barbeque te mbuluar per organizime te ndryshme.
Hapesire per parkim dy makina brenda oborrit.

Çmimi 2500 Euro

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30471
Çmimi: € 2,500
Sipërfaqja: 250 m2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ambient per palester
Ballkon
Garazh
Me hipoteke
Mobiluar
Parket

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size130 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
130 m2
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 130 m2. Pozicionohet n ...
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 13 ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size300 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
300 m2
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e tret ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndo ...
€ 570,000

Compare Listings

Fatmir Caushi