Your search results

VILE NE SHITJE NE REZIDENCEN PRIMAVERA,GJIRI I LALEZIT

€ 650,000
Lalëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania,
Favorite

Përshkrimi

SHITET VILA
Siperfaqe ndertimi 280 m2
Siperfaqe trualli 650 m2

Pozicionuar ne vijen e pare me bregun e detit, ne rezidencen Primavera, restort turistik ne bregdetin Adriatik.

Ofron privatesi, me sistem kamerash, parkime private, standarte te larta ndertimi, plazh privat 100 m larg VILES dhe ekip shume i mire per menaxhimin e resortit qe punon gjate gjithe vitit jo vetem ne sezon.

Totalisht e mobiluar

Cmimi 650.000€

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni 0696448584

Të dhënat

Property Id : 30349
Çmimi: € 650,000
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 4
Year Built: 2015
Floors No: 3

Grejs Nasufi

Office Coordinator
Member of: Star Real Estate

Grejs Nasufi

Office Coordinator

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Grejs Nasufi