Your search results

VILE NE SHITJE, REZIDENCA PRIMAVERA TE

Favorite

Përshkrimi

REZIDENCA PRIMAVERA ,Gjiri i Lalezit

SHITET VILA
Siperfaqja 280 m2;
650 m2 sip oborrit

Pozicionuar ne vijen e pare me bregun e detit, ne rezidencen Primavera, restort turistik ne bregdetin Adriatik.

Ofron privatesi, me sistem kamerash, parkime private, standarte te larta ndertimi, plazh privat 100 m larg VILES dhe ekip shume i mire per menaxhimin e resortit qe punon gjate gjithe vitit jo vetem ne sezon.

-Totalisht e mobiluar

Cmimi 600.000 €

Të dhënat

Property Id : 29649
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate