Your search results

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT MARIN BARLETI, SELITE

€ 3,000
Selite,
Favorite

Përshkrimi

Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite.

Vendodhja: Selite, prane Universitetit Marin Barleti
Siperfaqe 180 m² per kat, organizuar ne:
KATI I: Sallon, dhome ndenje, guzhine, tualet dhe lavanderi
KATI II: Dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ambjent bosh (sipas kerkeses)
KATI III: Verande dhe ambjent palestre
Siperfaqe totale e truallit 4000 m²
Çmimi 3000 €.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat

Property Id : 29617
Çmimi: € 3,000

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ambient per palester
Ballkon
Frigorifer
Grill
Kopesht
Mobiluar
Oxhak me dru>Oxhak
Parket
Parkim

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
€ 3,000

Jepet me qera Vile 4 kateshe

4 BD
600 m2
Rezidenciale
Translate »

Compare Listings