Properties listed in Ashensor

Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e ...
9
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

€ 70,000
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamenti ...
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 130 m2. Poziciono ...
15
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke ...
10
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati ...
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus k ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe ...
17
Rezidenciale

DUBLEX PER SHITJE TEK ELEONORA

€ 175,000
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m ...
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Verande.  
Translate »

Compare Listings