Properties listed in Ballkon

Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e ...
24
Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e ...
14
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siper ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95. ...
9
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

€ 70,000
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamenti ...
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 130 m2. Poziciono ...
6
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organiz ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe total ...
15
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke ...
Translate »

Compare Listings