Properties listed in Faze ndertimi

2
user image
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KODRA E DIELLIT 2

€ 215,000
Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne katin e ...
Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ...
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 , KODRA E DIELLIT 2.

€ 130,000
Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 1 ...
Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113m2. Ndodhet ne kompleks ...
Rezidenciale

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE, TE RRUGA ...

Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, k ...
Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planimetri te ndr ...
Star Real Estate
Translate »

Compare Listings