Properties listed in Garazh

6
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organiz ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe total ...
Komerciale

SHITET AMBIENT TEK PAZARI I RI

€ 55,000
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qep ...
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet -depo Cmimi 55 ...
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE , MBI KRISTAL CEN...

€ 107,000
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe ...
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto . Ndodhet ne ka ...
Translate »

Compare Listings