Properties listed in Jug

1
user image
Rezidenciale

SHITET VILE 2 KATESHE NE PIQERAS, LUKOVE

€ 185,000
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet n ...
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore ...
user image
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamente ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te ...
Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym K ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e ndertes ...
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE , ISH STACIONI I TR...

€ 95,000
Shitet apartament 2+1 ne rrugen  Haxhi Hysen Daullja,  prane Ish Stacionit te Tr ...
Shitet apartament 2+1 ne rrugen  Haxhi Hysen Daullja,  prane Ish Stacionit te Trenit. Ka nje siperfaqe to ...
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE , MBI KRISTAL CEN...

€ 107,000
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe ...
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto . Ndodhet ne ka ...

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TUALETE +2 BALLKO...

€ 120,000
Apartament ne shitje 2+1+2 TUALETE + 2 ballkone Siperfaqja 120 m2. Vendodhja te 21 ngjitur ...
Apartament ne shitje 2+1+2 TUALETE + 2 ballkone Siperfaqja 120 m2. Vendodhja te 21 ngjitur me Squer 21 Kati i 12, p ...
Translate »

Compare Listings