Properties listed in Me hipoteke

Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e ...
14
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siper ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95. ...
6
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organiz ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe total ...

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KONGRESI I MANASTI...

€ 90,000
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 20 ...
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Disponon certefikate ...
10
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati ...
17
Rezidenciale

DUBLEX PER SHITJE TEK ELEONORA

€ 175,000
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m ...
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Verande.  
Translate »

Compare Listings