Properties listed in Mobiluar

24
Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e ...
14
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siper ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95. ...
6
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organiz ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe total ...
15
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke ...

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KONGRESI I MANASTI...

€ 90,000
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 20 ...
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Disponon certefikate ...
13
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane ...
Translate »

Compare Listings