Properties listed in Mobiluar

8
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

€ 53,000
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Org ...
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje sallon nd ...
10
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati ...
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2, KOMUNA E PARISIT

€ 195,000
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siper ...
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 ...
3 2 140 m2details
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLO...

€ 210,000
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. ...
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartamenti ka siperfaqe ...
3 2 160 m2details
user image
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamente ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te ...
Rezidenciale

Apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Eduard Ma...

€ 500
Apartament me qira 2+1+2 ne Rrugen Eduard Mano, tek Liqeni Thate. Apartamenti eshte i mobi ...
Apartament me qira 2+1+2 ne Rrugen Eduard Mano, tek Liqeni Thate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pa banuar me p ...
Star Real Estate
Translate »

Compare Listings