Properties listed in Mobiluar

Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym K ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e ndertes ...
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE , ISH STACIONI I TR...

€ 95,000
Shitet apartament 2+1 ne rrugen  Haxhi Hysen Daullja,  prane Ish Stacionit te Tr ...
Shitet apartament 2+1 ne rrugen  Haxhi Hysen Daullja,  prane Ish Stacionit te Trenit. Ka nje siperfaqe to ...
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE , MBI KRISTAL CEN...

€ 107,000
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe ...
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto . Ndodhet ne ka ...

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 ...
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mob ...
Translate »

Compare Listings