Properties listed in Parket

6
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organiz ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe total ...
15
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke ...

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KONGRESI I MANASTI...

€ 90,000
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 20 ...
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Disponon certefikate ...
13
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane ...
8
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

€ 53,000
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Org ...
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje sallon nd ...
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2, KOMUNA E PARISIT

€ 195,000
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siper ...
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 ...
3 2 140 m2details
Translate »

Compare Listings