Properties listed in Perendim

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

€ 85,000
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndod ...
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ...
1
user image
Rezidenciale

SHITET VILE 2 KATESHE NE PIQERAS, LUKOVE

€ 185,000
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet n ...
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore ...
user image
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamente ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te ...
Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym K ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e ndertes ...
10
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 ...

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

€ 110,000
Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH. Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku ...
Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH. Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku 103 m2 neto . Ndodhet ne ...
Translate »

Compare Listings