Properties listed in Qender Qyteti

Komerciale

SHITET DYQAN BUZE RRUGES KARL GEGA

€ 170,000
Shitet dyqan buze rruges Karl Gega. Dyqani eshte aktualisht me qera. Nje nga zonat me te p ...
Shitet dyqan buze rruges Karl Gega. Dyqani eshte aktualisht me qera. Nje nga zonat me te preferuara per momentin pr ...
73 m2details
Rezidenciale

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE, TE RRUGA ...

Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, k ...
Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planimetri te ndr ...
Star Real Estate

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 ...
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mob ...
Translate »

Compare Listings