Properties listed in Sistem kapot

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2, KOMUNA E PARISIT

€ 195,000
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siper ...
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 ...
3 2 140 m2details
user image
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamente ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te ...

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

€ 110,000
Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH. Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku ...
Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH. Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku 103 m2 neto . Ndodhet ne ...
Translate »

Compare Listings