Properties listed in Veri-Perendim

14
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siper ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95. ...
10
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 ...

PENTHOUSE NE SHITJE , PRANE ISH STACIONIT TE...

€ 165,000
Shitet penthouse ,prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi. Ka ...
Shitet penthouse ,prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi. Ka nje siperfaqe totale pre ...
Translate »

Compare Listings