Properties listed in SHITUR

8
Rezidenciale
SHITUR

Apartament 2+1 ne shitje , Selite

€ 90,000
💥 Apartament 2+1 ne shitje 💥 📍 Selite 📐Siperfaqe totale 112.32 m2 🏡Kati 3 banim 🔺️Me dokun ...
💥 Apartament 2+1 ne shitje 💥 📍 Selite 📐Siperfaqe totale 112.32 m2 🏡Kati 3 banim 🔺️Me dokunentacion te rregullt hipo ...
2 112 m2details
Rezidenciale
SHITUR

Apartament 2+1+2+garderobe ne shitje, Komple...

€ 206,000
💫 Apartament 2+1+2+garderobe ne shitje 💫 📍Kompleksi Magnet, ish parku i autobuzave 🏡Kati 2 ...
💫 Apartament 2+1+2+garderobe ne shitje 💫 📍Kompleksi Magnet, ish parku i autobuzave 🏡Kati 2 📐Siperfaqe totale 103 m2 ...
2 103 m2details
Rezidenciale
SHITUR

Apartament 1+1 ne shitje , Vasil Shanto

€ 85,000
🏡Apartament 1+1 ne shitje 📍Vasil Shanto 📶Kati 3 pallat i ri pa ashensor 📐 63.5m siperfaqe ...
🏡Apartament 1+1 ne shitje 📍Vasil Shanto 📶Kati 3 pallat i ri pa ashensor 📐 63.5m siperfaqe bruto dhe 57.5m siperfaqe ...
1 63 m2details
Rezidenciale
SHITUR

Apartament 1+1 ne shitje,Rruga e Kavajes

€ 130,000
💥Apartament 1+1 ne shitje💥 📍Rruga e Kavajes 📐Siperfaqe 60m2 🏡Kati 4 ashensor, totalisht i ...
💥Apartament 1+1 ne shitje💥 📍Rruga e Kavajes 📐Siperfaqe 60m2 🏡Kati 4 ashensor, totalisht i mobiluar 🔺️Apartament bas ...
1 60 m2details
Komerciale
SHITUR

Dyqan ne shitje, Don Bosko

€ 71,000
💫Dyqan ne shitje💫 📍Don Bosko 📐 Siperfaqe totale 35m2 👉Certifikate pronesie 🏷71.000€ 👉Per n ...
💫Dyqan ne shitje💫 📍Don Bosko 📐 Siperfaqe totale 35m2 👉Certifikate pronesie 🏷71.000€ 👉Per nje vizite ne prone mos he ...
35 m2details
Rezidenciale
SHITUR

Shitet apartament 2+1+2, Siri Kodra

€ 105,000
🏡Shitet apartament 2+1+2 📍Siri Kodra 👉Kat i pare banim, pallat i ri 📐Siperfaqe totale 89.2 ...
🏡Shitet apartament 2+1+2 📍Siri Kodra 👉Kat i pare banim, pallat i ri 📐Siperfaqe totale 89.2 m2 🏷Cmimi 105.000€ ( i d ...
2 90 m2details
Translate »

Compare Listings