List Properties Shortcode

different shortcodes to create interactive pages
Your search results

Properties List with Card V1

List properties by states / cities / neighbourhoods / categories / types.  Show or not featured properties first, order how the listings should show. There are 6 design variations for this shortcode. 

9

SHITET SUPER VILE TE REZIDENCA PRIMAVERA, GJ...

€ 600
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja ...
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e truallit 650 m2 Pozici ...

APARTAMENT ME QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK 300 E...

€ 300
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • ...
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • Çmimi 300 Euro Per nje vi ...
Rezidenciale

NJE NGA REZIDENCAT ME TE BUKURA TE BREGDETIT...

€ 1,000,000
Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨ 6 Vila te organizuara per ak ...
Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨ 6 Vila te organizuara per akomodim hotelerie. Siperfa ...
1,500 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KRYQEZIMI I 21 DH...

€ 500
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecua ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecuar Korridor shperndares 2 ...
2 2 120 m2details

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TEK RRUGA E KAVAJ...

€ 145,000
Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit Siperfaqe totale 104.5 ...
Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit Siperfaqe totale 104.5 m2 Siperfaqe e brendshme ...
2 2 105 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK GARDEN CITY,LAPRA...

€ 350
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2✨ 📍Laprake prane Garden City Apartamenti pjese e nje ndertese priv ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2✨ 📍Laprake prane Garden City Apartamenti pjese e nje ndertese private 5 kateshe Ndodhet ne ...
2 2 120 m2details

Properties List with Card V1 List View

List properties by states / cities / neighbourhoods / categories / types.  Show or not featured properties first, order how the listings should show. There are 6 design variations for this shortcode. 

9

SHITET SUPER VILE TE REZIDENCA PRIMAVERA, GJ...

€ 600
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e truallit 650 m2 Pozicionuar ne vijen e pare me bregun e detit, ne r ...
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 28 ...

APARTAMENT ME QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK 300 E...

€ 300
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • Çmimi 300 Euro Per nje vizite ne prone na kontaktoni
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • ...
Rezidenciale

NJE NGA REZIDENCAT ME TE BUKURA TE BREGDETIT...

€ 1,000,000
Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨ 6 Vila te organizuara per akomodim hotelerie. Siperfaqe trualli 1500 m2. Njolla e ndertimit 420 m2 ...
Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨ 6 Vila te org ...
1,500 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KRYQEZIMI I 21 DH...

€ 500
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecuar Korridor shperndares 2 dhoma gjumi (njera me tualet) Ballkon Pallat ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje ...
2 2 120 m2details
Translate »

Compare Listings