Properties listed in Tirana County

APARTAMENT ME QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK 300 E...

€ 300
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • ...
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • Çmimi 300 Euro Per nje vi ...

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KRYQEZIMI I 21 DH...

€ 500
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecua ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecuar Korridor shperndares 2 ...
2 2 120 m2details

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TEK RRUGA E KAVAJ...

€ 145,000
Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit Siperfaqe totale 104.5 ...
Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit Siperfaqe totale 104.5 m2 Siperfaqe e brendshme ...
2 2 105 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK GARDEN CITY,LAPRA...

€ 350
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2✨ 📍Laprake prane Garden City Apartamenti pjese e nje ndertese priv ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2✨ 📍Laprake prane Garden City Apartamenti pjese e nje ndertese private 5 kateshe Ndodhet ne ...
2 2 120 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 I PABANUAR ME PARE TE...

€ 600
APARTAMENT ME QIRA 2+1 ✨ 📍Komuna e Parisit Mobiluar totalisht I pabanuar me pare Siperfaqe ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1 ✨ 📍Komuna e Parisit Mobiluar totalisht I pabanuar me pare Siperfaqe 110 m2 Organizimi: Sallo ...
2 1 110 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISI...

€ 500
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Komuna e Parisit ,tek lulishjtja Organizimi: Sallon ndjenje, ambi ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Komuna e Parisit ,tek lulishjtja Organizimi: Sallon ndjenje, ambient gatimi,korridor shper ...
2 2 120 m2details
Translate »

Compare Listings